قیمت جارو تراکتوری

جارو تراکتوری یا جارو عقب بند تراکتور یکی از ادواتی است که در بحث کشاورزی ، دامداری ، جنگل داری و یا حتی راهسازی اهمیت بالایی دارد و به آن جارو پشت بند تراکتور نیز گفته می شود. یکی از تولید کنندگان مطرح در ایران در زمینه تولید این نوع جارو صنعتی ، برند ایران بابکت می باشد که انواع جارو های صنعتی ، مکانیزه ، جارو بابکت و … را با بغلزن و آبپاش تولید کرده است.

قیمت و مدل های موجود جارو صنعتی و سوییپر در ایران بابکت

در مجموعه ایران بابکت جارو های که عرضه میشوند نیز 16 مدل دارند که 8 مدل تراکتوری و 8 مدل مخصوص مینی لودر میباشند البته در کنار این 2 محصول جارویی که برای این 2 ماشین راهسازی و کشاورزی عرضه میشود برای بیل بکهو و لیفتراک هم مورد استفاده قرار میگیرند جارو ها به صورت کلی در بحث سایز و ابعادی به 2 مدل دسته بندی میشوند

  1. عرض 190 سانتی متری بزرگ ترین مدل جارو بابکت
  2. عرض 150 سانتی متری کوچک ترین سایز جارو بابکتی و تراکتور

آپشن و خصوصیات جارو تراکتوری و جارو بابکت

جارو بابکت و تراکتوری که عرضه میشوند 2 آپشن دارند به نام های آبپاش و بغل زن که هر 2 به صورت یک جا یا به صورت جدا گانه بسته به سفارش مشتری های ما قابل نصب و اتصال میباشند و در رابطه با هر یک توضیحاتی ارائه میدهیم.

  • آب پاش: این قطعه روی جارو شما با عث مرطوب شدن زمین میشود و اگر بخواهیم به صورت خلاصه بگوییم مانع از بلند شدن گرد و خاک میشود شما حیاط یک خانه را در نظر بگیرید که میخواهید جارو کنید با حجم و متراژ کم تر گرد و خاک بلند میشود حال این موضوع در حجم و ابعاد صنعتی جارو بابکت باشد شما و اطرافیان محل کار را اذیت میکند و پیشنهاد کلی این است که اگر میخواهید در محیط کارخانه و شهرسازی و شهرداری کار کنید بهتر است از آب پاش استفاده کنید و برای راهسازی و راهداری میخواهید آب پاش اهمیت بالایی ندارد.
  • بغل زن: این سیستم به عنواع آپشن در جارو ها است به دلیل شکل ظاهری و ساختار جارو ها شما نمیتوانید خارج از محدوده مکعبی جارو را جمع آوری کنید و برای پاک کردن گارد ریل و جداول کنار خیابان ها و پارک ها شما به بغل زن نیاز پیدا میکنید و در برخی از موارد کارخانه های بزرگ سیمان و معادن نیز برای محیط کاری خود حتما نیاز به بغل زن دارند.

قیمت جارو بابکت

ارتباط با ما…

برای اطلاعات بیشتراز قیمت  و سفارش محصول با رنگ دلخواه میتوانید با شماره کارشناس فروش ما 09123002274 و 09196700620 از ایران بابکت تماس حاصل فرمایید.